Wind Shine

Poke opowiadania /opisy snów /rozważania autorki na temat życia i świata

Ogłoszenie


Tutaj znajdziecie informacje o każdym nowym, zamieszczonym na forum wątku. ^-^

Moje przeokropne lenistwo na pewno dałoby rade pokonać większą ilością komentarzy z waszej strony...moi kochani czytelnicy. ^u^

#1 2012-10-24 17:07:48

Neira

Administrator

Zarejestrowany: 2012-10-23
Posty: 55
Punktów :   

04.07.2012

1.Biegałam z rozpostartymi rękami po największym pokoju w moim mieszkaniu robiąc różne akrobacje(najczęściej fikołki) w powietrzu i czasem tracąc poczucie grawitacji.

2.W podziemnych tunelach żyły różne zwierzęta które posiadały zdolność zmiany w ptaki. Również tam mieszkałam jako jedna z sów z filmu "Legendt sowiego królestwa, strażnicy Ga'hoole". Ptakom przez długie lata żyło się dobrze, wszyscy byli sobie równi, zanim w owych podziemiach nie pojawiły się złe sowy których głównym celem życia było sianie chaosu i zniszczenia. Teraz każde zwierze miało obowiązek słuchać się swego władcy, transformować się w taki gatunek ptaka jaki sob życzył(najczęściej to były sowy) i codziennie dostarczać mu jedzenie. Pewnego dnia wraz z jakąś inną Sową utknęłam w tych tunelach, które od czasu pojawienia się Sowiego władcy oraz jego wojska stały się na prawdę niebezpieczne. Stanęliśmy na rozdrożu trzech dróg. Pierwsza, barwnie umaszczona dzięki której moglibyśmy wydostać się z tuneli, jednak jakaś Sowa ostrzegła nas, że często pojawiają się tam niebezpieczne lawiny piasku, tak więc zrezygnowaliśmy. Druga była niemal cała zasypana ziemią, więc także ją przekreśliliśmy i trzecia-oblężona przez potwory samego władcy zwierząt, które toczyły zażarty bój z niestety, przegrywającymi i często ginącymi Sowami. Zdecydowaliśmy się jednak przejść, a dokładniej to przebiec na oślep właśnie tą drogą ponieważ mimo wszystko wydała się nam najbardziej bezpieczna. O_o Niestety w połowie sen mi się urwał...Ale i tak mi się podobał, ponieważ jego bohaterami były moje kochane Sówki z Sowiego królestwa!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wwe-superstars.pun.pl www.slaskwedkuje.pun.pl www.2sp.pun.pl www.rejonowa.pun.pl www.shippuuden.pun.pl