Wind Shine

Poke opowiadania /opisy snów /rozważania autorki na temat życia i świata

Ogłoszenie


Tutaj znajdziecie informacje o każdym nowym, zamieszczonym na forum wątku. ^-^

Moje przeokropne lenistwo na pewno dałoby rade pokonać większą ilością komentarzy z waszej strony...moi kochani czytelnicy. ^u^

#1 2012-10-24 16:53:24

Neira

Administrator

Zarejestrowany: 2012-10-23
Posty: 55
Punktów :   

16.04.2012

Hej! Trochę dawno nie pisałam...moja wina...skończył mi się zeszyt w którym zapisywałam swoje sny a poza tym miałam jakiegoś lenia do ich zamieszczania gdziekolwiek pomimo, iż tych fajnych doświadczyłam całkiem sporo. Na szczęście dzisiaj miałam tak fajowy, że nie potrzebowałam ani kartki, ani długopisu aby go nie zapomnieć nawet do takiej pory, jak ta. Co mi się śniło?
Po pierwsze stałam na dworcu autobusowym PKP. Dobrze znane mi miejsce ponieważ prawie codziennie je odwiedzam jeżdżąc i wracając ze szkoły. I cóż tam robiłam? Nie, nie latałam. Więc co?...Karmiłam okruszkami chleba...AUTOBUSY!(XDDD) Niestety coś im nie smakowały ponieważ żaden z nich nie chciał ich skosztować. Jeden nawet odjechał ze względu na to, że przeszkadzały mu leżące dookoła niego kawałki jedzenia. To wszystko sprawiało mi w śnie smutek ponieważ bardzo chciałam aby były szczęśliwe.(nieco odmienne względem tego miałam uczucia, gdy się już obudziłam. XD) Wtedy dostrzegłam ptaki...niektóre siedziały na różnych przedmiotach i urządzeniach(płotach, słupach, budynkach itp), inne latały w powietrzu. Przyglądałam się im z zachwytem...nie odczuwałam zazdrości względem ich umiejętności latania, po prostu je podziwiałam co sprawiało mi radość. Nagle postanowiłam, że przestanę karmić autobusy, a zacznę ptaki. Był to dobry wybór ponieważ ptaszki zjadały ze smakiem każdy okruszek chleba który im rzuciłam. Miałam świadomość tego iż o wiele większą radość sprawia mi ich pozytywne nastawienie do mojego prezentu niż jakbym sama go dostała. Sen na pierwszy rzut oka trochę dziwny ale na serio posiada wiele znaczeń. Sądzę, że najbardziej chodziło w nim o nastawienie moich starych przyjaciół(autobusów) do mnie oraz tych których posiadam obecnie(ptaki). Sens nr. dwa to moje nastawienie wobec innych ludzi i obraz tego, co sprawia mi szczęście.
Ogólnie bardzo mi się podobał. ^u^

Ps. Obiecuję zakupić sobie nowy zeszyt do snów i w miarę możliwości go jak najszybciej zapełnić. ;D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wwe-superstars.pun.pl www.slaskwedkuje.pun.pl www.rejonowa.pun.pl www.shippuuden.pun.pl www.zootycoon.pun.pl