Wind Shine

Poke opowiadania /opisy snów /rozważania autorki na temat życia i świata

Ogłoszenie


Tutaj znajdziecie informacje o każdym nowym, zamieszczonym na forum wątku. ^-^

Moje przeokropne lenistwo na pewno dałoby rade pokonać większą ilością komentarzy z waszej strony...moi kochani czytelnicy. ^u^

#1 2012-10-24 16:43:28

Neira

Administrator

Zarejestrowany: 2012-10-23
Posty: 55
Punktów :   

15.03.2012

Śniło mi się, że biegłam po dachach samochodów, było na prawdę cudownie! Mega szybkość, minimalna grawitacja i ja na samym szczycie samochodów ustawionych w korku na ulicy. Przeskakiwałam zwinnie z jednego na drugi i biegłam od ich przodu do tyłu(miałam ułatwienie ponieważ nie jechały). Nagle odepchnęłam się energicznie od jednego z nich i jak z rakiety pofrunęłam dalej nad ich ciągiem, kierując się jednocześnie nieco wzwyż, z szeroko rozpostartymi rękami. Wraz z czasem mój lot coraz mocniej kierował się w górę, w stronę dwóch równoległych do siebie gałęzi, między którymi przeleciałam. Wtedy stało się coś dziwnego, zrozumiałam iż ten sen jest snem po czym znalazłam się w swoim łóżku czując wibrację. Chciałam się skupić i opuścić swoje ciało. Ale wtedy się obudziłam-czyli, że gdy się obudziłam ze snu nr 1 to też był sen. xD Szczerze, od prawie dwóch lat(20 czerwca 2010r.-po wakacjach w tym właśnie roku przeżyłam najgorsze dni w swoim życiu) nie miałam tak superaśnego i realistycznego snu! Gdy się obudziłam serce biło mi jak młotem, byłam w szoku...Ale takim całkowicie pozytywnym! To było na prawdę cudowne! *__* Chcę mieć takich snów jak najwięcej! ^u^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.2sp.pun.pl www.wwe-superstars.pun.pl www.zootycoon.pun.pl www.rejonowa.pun.pl www.shippuuden.pun.pl