Wind Shine

Poke opowiadania /opisy snów /rozważania autorki na temat życia i ¶wiata

Ogłoszenie


Tutaj znajdziecie informacje o każdym nowym, zamieszczonym na forum w±tku. ^-^

Moje przeokropne lenistwo na pewno dałoby rade pokonać większ± ilo¶ci± komentarzy z waszej strony...moi kochani czytelnicy. ^u^

#1 2012-10-24 17:03:40

Neira

Administrator

Zarejestrowany: 2012-10-23
Posty: 55
Punktów :   

19.05.2012

Sen nie o lataniu ale mych dwóch przyjaciołach z gg-Cherubi i DyĽku. ^_^ Postanowili¶my wybrać się razem na wycieczkę do lasu. Jechali¶my rowerami, szerok± poln± drogę, po prawej i lewej stronie otaczały nas aleje drzew. O czym¶ rozmawiali¶my ale nie pamiętam o czym. W końcu dojechali¶my do lasu. Bardzo dobrze go zapamiętałam. Jechali¶my w±sk± dróżk± a on był taki soczy¶cie zielony. *_* Po jakim¶ czasie natrafili¶my na górkę. Trudno nam było pod ni± podjechać, szczególnie mi, ale Cherubi mi pomogła. ^u^ Gdy znaleĽli¶my się na szczycie postanowili¶my zostawić rowery i i¶ć dalej na piechotę. Szli¶my spokojnie i nagle natrafili¶my na dwa pasma torów. Dziwnym wydało mi się, że w tak krótkim czasie przejechało na naszych oczach kilka poci±gów. Chyba dwa w prawo i dwa w lewo. Zagrodziły nam drogę, nie mieli¶my jak pój¶ć dalej razem. :c

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shippuuden.pun.pl www.wwe-superstars.pun.pl www.zootycoon.pun.pl www.2sp.pun.pl www.slaskwedkuje.pun.pl